o firmie ALL- STAL
  firma TRITEN
  produkty CAPITAN
  Roman F. Arnoldy
  Innowacje

Firma ALL-STAL powstała w 2005 roku jako firma handlowa zlokalizowana w Chorzowie, obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw  w branży stalowniczej w Polsce. W 2007 roku ALL-STAL poszerzył swoją działalność przenosząc swoją siedzibę do Katowic oraz otwierając tam centrum handlowe jak również magazyn i centrum logistyczne w Gliwicach. W 2008 roku firma ALL-STAL stała się liderem w obrocie gatunkami stali wysokojakościowych oraz trudnościeralnych. Obecnie ALL-STAL zajmuje się szeroko pojętym obrotem stalą oraz produkcją trudnościeralnych napawanych blach i komponentów. W niedalekiej przyszłości zamierzamy otworzyć centrum serwisowe na terenie Śląska oraz przedstawicielstwo w Krakowie.

Dzięki dużemu składowi magazynowemu na Śląsku oraz kompleksowej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zgromadzić bardzo szeroki asortyment wyrobów hutniczych, co gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień, a nasi stali klienci mają zawsze materiał pod ręką.


Nasza firma posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która dzięki dużemu doświadczeniu jest w stanie pomóc Państwu w doborze najlepszych możliwych rozwiązań oraz udzieli informacji  na temat doboru odpowiedniego gatunku stali w konkretnym zastosowaniu.

Dostarczamy różne gatunki stali, m.in. stal węglową, zimno i gorąco walcowana, stopową, wysokojakościową, trudnościeralną, nierdzewną, trudnordzewiejącą, wysokowytrzymałościową oraz inne gatunki stali na wyroby do kształtowania na zimno, konstrukcje oraz narzędzia.

Oprócz handlu stalą specjalizujemy się również w dostawie półwyrobów oraz gotowych komponentów dla przemysłu sektora: cementowego, energetycznego, kamieniarskiego, wydobywczego, ceramicznego, hutniczego, szklarskiego, gospodarki odpadami, górniczego, koksowniczego, petrochemicznego, papierniczego, chemicznego, spożywczego i cukrowniczego, transportowego, robót ziemnych, okrętowego, etc.Nasza konkurencyjność oparta jest na współpracy oraz przedstawicielstwie z największymi hutami na świecie. Dzięki posiadanym umowom ALL-STAL może zaoferować prawie każdy materiał w bardzo krótkim czasie i najniższej cenie. Wszystkie nasze materiały posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty.

ALL-STAL zaprasza do stałej współpracy. Poprzez podpisanie umowy nasi klienci otrzymują preferencyjne warunki płatności, ciągłe dostawy dzięki naszym składom magazynowym oraz bardzo konkurencyjne ceny.


 
 
  ALL - STAL
40-127 Katowice, Plac Grunwaldzki 4/13, tel. +48 (32) 247-44-87, fax. +48 (32) 78-22-660, e-mail: biuro@all-stal.pl